вул. І.Миколайчука 15-a
(096) 896-05-38
(093) 896-05-38
dcrozvitok@ukr.net

Як ми допомогаємо
допомога студії естетичного та гармонійного виховання "РОЗВИТОК"

Центр для дітей-інвалідів
м. Волноваха.
Дитячі садки - с. Новогнатівка, Гранітне.


Подяка всій нашій волонтерськиій команді!
від опекунів дітей-інвалідів, які мешкають у зоні ведення бойових дій.

Багато є людей, які мають можливість робити добрі справи, але мало є таких, які роблять їх насправді. Дякувати Богу, що доля нам подарувала можливість познайомитися з добрими та чуйними людьми, не байдужими до долі дітей з особливими освітніми потребами. Світлодарська міська громадська організація «Діти війни та трудового фронту» висловлює щиру подяку Вам за те, що у Вас працюють такі чуйні, гуманні люди, яким не байдужі дитячі долі.

Сьогодні, коли загальнолюдські високоморальні цінності посідають не дуже чільне місце у суспільстві, дії таких людей, як Ви, оцінюються дуже високо. Адже що може бути приємнішим за щасливе, усміхнене дитяче обличчя. Діти – інваліди та діти багатодітних сімей, як ніхто, потребують уваги і турботи. Зробити життя дитини світлим та безжурним - це основне завдання. Важливе місце в ньому посідає, як не дивно, саме матеріальна сторона. Ми дуже вдячні Вам за розуміння наших проблем та за сприяння у їх вирішенні.

Нашою метою було закликати небайдужих людей допомогти реалізувати дитячі мрії до Дня Святого Миколая. Жоден із цих дітачок не залишився без подарунка.

Щиро дякуємо за співпрацю та сподіваємося на її плідне продовження в майбутньому. Бажаємо, щоб всі добрі справи, які Ви робите на користь добра і милосердя повертаються до Вас сторицею.

Голова Світлодарської організації В.Г. БЄЛОНОГОВА
«Діти війни та трудового фронту»

Центр для дітей-інвалідів
м. Волноваха.

Якщо ви бажаєте долучитися - приносьте дорослі та дитячі речі, іграшки (окрім м'яких), канцтовари, засоби гігієни. Всі діти мають бути щасливими!

Друзі, давайте разом приєднаємось і створимо казку для діток, що проживають у зоні АТО.

Всі діти на світі мають право на щастя!!!