вул. І.Миколайчука 15-a
(096) 896-05-38
(093) 896-05-38
dcrozvitok@ukr.net

Викладачі
Студії естетичного та гармонійного виховання "РОЗВИТОК"

Зінченко Юлія
Педагог з англійської мови.

Закінчила філологічний факультет КМПУ ім. Б.Д. Грінченка. В роботі з дошкільниками використовує НМК Pingu's English, а також інші програми зарубіжних видавництв. Заняття проводяться в ігровій формі з зануренням у мовне середовище, з пісеньками, віршиками та цікавими поробками.

Людмила Кущ
Викладач англійської мови

Випускниця педагогічного університету Бориса Грінченка, має освіту педагогічного Вальдорфського семінару та приймає участь у міжнародному клубі ораторів “Toastmasters”.

За час роботи в різноманітних освітніх установах Дарницького району зарекомендувала себе як високопрофесійний викладач англійської мови, талановитий, креативний та самобутній педагог, сумлінний працівник і вправний організатор.

У своїй роботі використовує оригінальну авторську методику та аутентичний мовний матеріал і досягає за короткий термін вагомих результатів.

На її уроках учні поринають у атмосферу творчості, взаєморозуміння та захоплення.

Людмила Євгенівна постійно в пошуку ефективних способів вивчення іноземної мови, зокрема долучає учнів до театралізованого мистецтва. Вимоглива до себе та невпинно працює над підвищенням своєї професійної та педагогічної майстерності.

Англійська з мамою

Уроки розроблені в ігровій формі з зануренням у мовне середовище, з використанням найкращої англійської дитячої музики, спрямовані на тренування великої та дрібної моторики. Заняття проходять разом з мамою, що дає дитині відчуття безпеки і комфорту.

Канал на youtube