вул. І.Миколайчука 15-a
(096) 896-05-38
(093) 896-05-38
dcrozvitok@ukr.net

Викладачі
Студії естетичного та гармонійного виховання "РОЗВИТОК"

Оксана Сіра
Керівник Студії

Педагог програм:

  • "Разом з мамою"
  • "Я у Світі"
  • групи неповного дня.

Освіта -Київський університет імені Тараса Шевченка, магістр економічних наук, друга вища освіта: Київський університет імені Тараса Шевченка - психолог.

Ранній розвиток

Комплексне заняття, яке включає розвиток дрібної моторики, розвиток мови, пам’яті, творче та логічне мислення, пальчикові ігри, потішки, казки, фізичний розвиток, елементи хореографії, творчість та цікаві поробки. Заняття авторські, з використанням елементів фольклору, народних ігор, музичних інструментів, вальдорфської педагогіки та методик раннього розвитку Г.Домана, М.Мотессорі, Нікітіних.

Програма «Я у Світі»

Комплекс розвиваючих занять для дітей, які впливають на основні пізнавальні процеси дитини - відчуття, сприйняття, мислення, уява, пам'ять і увагу. За нашою програмою діти вчаться: cкладати пазли; розрізняти та називати кольори; запам’ятовувати та ідентифікувати геометричні фігури; шукати частину від цілого; класифікувати за категоріями; збільшувати – зменшувати предмети (шикувати в ряд від меншого до більшого і навпаки); знаходити зайвий предмет; продовжувати ритм (продовження візерунку); знаходити відмінності між предметами, малюнками; шукати однакові предмети; тренувати увагу – знаходити тіні, контури предметів; добирати асоціації; визначати протилежності; відрізняти більшу кількість предметів від меншої, ставити знак «більше», «менше», «дорівнює»; орієнтуватися у просторі: ліворуч, праворуч; розв’язувати логічні завдання: якого предмету не вистачає, як розставити предмети так, щоб вони не зустрічались в одному рядку і стовпчику; з’ясовувати характерні особливості різних пір року; зіставляти кількість із цифрою; формувати числовий ряд.

Підготовка до школи: мовна і пальчикова гімнастика, завдання на розвиток дрібної моторики рук, сенсорики, ознайомлення з навколишнім світом, елементарний рахунок, розвиток мовлення, підготовка руки до письма, розвиток уваги і мислення, читання, лист, математика, логіка та розвиток пам’яті.