вул. І.Миколайчука 15-a
(096) 896-05-38
(093) 896-05-38
dcrozvitok@ukr.net

Викладачі
Студії естетичного та гармонійного виховання "РОЗВИТОК"

Тополова Катерина Олександрівна
художній керівник дитячого ансамблю «Самоцвіти»

- хореограф-постановник, .

Освіта Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка; факультет «Музичне мистецтво». Київський національний університет культури і мистецтва; факультет «Музичне мистецтво».

Ми запрошуємо Вас і Ваших дітей від 2 років у чарівний світ хореографії. В нашому дитячому хореографічному ансамблі «Самоцвіти» на уроках ритміки, класичного та народного танцю діти вивчають танцювальні основи з досвідченим викладачем.

Танці для дітей - це найкращий спосіб гармонійного розвитку, як духовного, так і фізичного. Дитяча хореографія формує естетичний смак, гарну поставу, витонченість рухів, розвиває почуття ритму, координацію рухів, танцювальні та музичні здібності. Групи в нашому ансамблі сформовані за віком, заняття проходять - двічі (тричі) на тиждень.

На заняттях ми знайомимо дітей з танцювальним світом, покращуємо фізичні дані, розвиваємо музичний слух і координацію, вивчаємо танцювальні елементи, основи класичної та народної хореографії, теорія танцю, композиційна постановка танцю, активна участь в концертній діяльності колективу.

Форма одягу

  • Дівчатка: чорний гімнастичний купальник, білі шкарпетки, балетки. Голова гладко зачесана в тугий вузол з волосся.
  • Хлопчики: чорна футболка, чорне трико, білі шкарпетки, балетки.

Хореографія «Мама та малюк» - весела та корисна забава. Заняття спрямовані на розвиток гнучкості, пластичності, координації рухів, почуття музичного ритму. У заняття входить: елементи класичної хореографії, дитяча йога, музичні ігри, доріжки з перешкодами, дитячий тунель.

Токарєва Ірина Віталіївна
керівник напрямків «сучасні танці», «хореографія для дошкільнят», «танці для дорослих», “stretching”, “improvisation”, “contemporary”

Неодноразово працювала на тв- проектах, такі як: Х-Фактор, Голос країни, Вечір прем’єр з К.Осадчою, Крок до зірок. Приймала участь у зйомках кліпа Насті Каменських «Дай мне». Працювала із зірками групи «Румберос», Гайтаною. Також були зйомки із хореографом-режисером М. Коростельовою, командою Apache Crew та інш. Вдосконалюю свій професійний рівень і надалі.

Прагну захопити учнів красою танцю, поступово занурюючи дітей у непрості хореографічні композиції, експерименти. Готова вкласти всю душу в своє діло. Будемо відкривати себе зі всіляких сторін.