вул. І.Миколайчука 15-a
(096) 896-05-38
(093) 896-05-38
dcrozvitok@ukr.net

Цікаві заняття
у студії естетичного та гармонійного виховання "РОЗВИТОК"

Раннiй розвиток
Викладач: Оксана Сіра

Комплексне заняття, яке включає розвиток дрібної моторики, розвиток мови, пам’яті, творче та логічне мислення, пальчикові ігри, потішки, казки, фізичний розвиток, елементи хореографії, творчість та цікаві поробки. Заняття авторські, з використанням елементів фольклору, народних ігор, музичних інструментів, вальдорфської педагогіки та методик раннього розвитку Г.Домана, М.Мотессорі, Нікітіних.

Розклад занять:

 • ВIВТОРОК:
  (діти 1-2 роки) 10.00;
  (діти 2-3 роки) 11.00
 • ЧЕТВЕР:
  (діти 1-2 роки) 10.00;
  (діти 2-3 роки) 11.00

Програма «Я у Cвiтi»
Викладач: Оксана Сіра

Комплекс розвиваючих занять для дітей, які впливають на основні пізнавальні процеси дитини - відчуття, сприйняття, мислення, уява, пам'ять і увагу. За нашою програмою діти вчаться: cкладати пазли; розрізняти та називати кольори; запам’ятовувати та ідентифікувати геометричні фігури; шукати частину від цілого; класифікувати за категоріями; збільшувати – зменшувати предмети (шикувати в ряд від меншого до більшого і навпаки); знаходити зайвий предмет; продовжувати ритм (продовження візерунку); знаходити відмінності між предметами, малюнками; шукати однакові предмети; тренувати увагу – знаходити тіні, контури предметів; добирати асоціації; визначати протилежності; відрізняти більшу кількість предметів від меншої, ставити знак «більше», «менше», «дорівнює»; орієнтуватися у просторі: ліворуч, праворуч; розв’язувати логічні завдання: якого предмету не вистачає, як розставити предмети так, щоб вони не зустрічались в одному рядку і стовпчику; з’ясовувати характерні особливості різних пір року; зіставляти кількість із цифрою; формувати числовий ряд.

Розклад занять:

 • ВIВТОРОК:
  (діти 3-4 роки) 12.00
 • ЧЕТВЕР:
  (діти 3-4 роки) 12.00

Підготовка до школи
Викладач: Кривкова Людмила

Мовна і пальчикова гімнастика, завдання на розвиток дрібної моторики рук, сенсорики, ознайомлення з навколишнім світом, елементарний рахунок, розвиток мовлення, підготовка руки до письма, розвиток уваги і мислення, читання, лист, математика, логіка та розвиток пам’яті.

Розклад занять:

 • ПОНЕДIЛОК:
  (діти 5-6 роки) - 17.00;
  (діти 4-5 роки) - 18.00;
  (діти 5-6 роки) - 19.00
 • ВIВТОРОК:
  (діти 5-6 роки) - 17.00;
  (діти 4-5 роки) - 18.00;
  (діти 5-6 роки) - 19.00
 • СЕРЕДА:
  (діти 5-6 роки) - 17.00;
  (діти 4-5 роки) - 18.00;
  (діти 5-6 роки) - 19.00
 • ЧЕТВЕР:
  (діти 5-6 роки) - 17.00;
  (діти 4-5 роки) - 18.00;
  (діти 5-6 роки) - 19.00

Хореографія,Гурт «САМОЦВІТИ»
Викладач: Тополова Катерина

Танці для дітей - це найкращий спосіб гармонійного розвитку, як духовного, так і фізичного. Дитяча хореографія формує естетичний смак, гарну поставу, витонченість рухів, розвиває почуття ритму, координацію рухів, танцювальні та музичні здібності. Групи в нашому ансамблі сформовані за віком, заняття проходять - двічі (тричі) на тиждень.

На заняттях ми знайомимо дітей з танцювальним світом, покращуємо фізичні дані, розвиваємо музичний слух і координацію, вивчаємо танцювальні елементи, основи класичної та народної хореографії, теорія танцю, композиційна постановка танцю, активна участь в концертній діяльності колективу.

Форма одягу

 • Дівчатка: чорний гімнастичний купальник, білі шкарпетки, балетки. Голова гладко зачесана в тугий вузол з волосся.
 • Хлопчики: чорна футболка, чорне трико, білі шкарпетки, балетки.

Хореографія «Мама та малюк» - весела та корисна забава. Заняття спрямовані на розвиток гнучкості, пластичності, координації рухів, почуття музичного ритму. У заняття входить: елементи класичної хореографії, дитяча йога, музичні ігри, доріжки з перешкодами, дитячий тунель.

Розклад занять:

 • ПОНЕДIЛОК:
  "мама та малюк" - 10.00
  (діти 3-4 роки) - 11.00;
  (діти 4-7 роки) - 12.00
 • ВIВТОРОК:
  (діти 4-7 роки) - 17.40;
  (діти 2-4 роки) - 18.40
 • СЕРЕДА:
  "мама та малюк" - 10.00
  (діти 3-4 роки) - 11.00;
  (діти 4-7 роки) - 12.00
 • П’ЯТНИЦЯ:
  (діти 4-7 роки) - 17.40;
  (діти 2-4 роки) - 18.40

Active English for kids and parents!!!
В її основі ігри, спілкування, танці, спів і різні активності.

Active English - це унікальна програма, яка побудована на реальному спілкуванні і вивченні англійської мови. В її основі ігри, спілкування, танці, спів і різні активності. Всі заняття проводяться виключно англійською мовою, тим самим дитина відразу занурюється у мовне середовище і сприймає іноземну мову як рідну.

Уроки проводяться в невимушеній, веселій атмосфері і тому матеріал засвоюється легко. Особливо корисно вивчати іноземну мову разом "діти + батьки", оскільки діти і батьки можуть практикуватися разом де завгодно, гуляючи в парку або вибираючи продукти в магазині.

Саме в такій концепції знання набувають чинності, адже їх можна використовувати і в реальному житті.

Розклад занять:

 • ПОНЕДІЛОК:
  11.10
 • СЕРЕДА:
  11.10

Світ танцю
Викладач: Вікторія Ле

Учасник і призер таких фестивалів як Yalta Summer Jam, Hot Funky, IBE, Battle of the Year, Breakidz, Jam Master і багатьох інших. Танцює більше 10 років. Учасник танцювально-театрального проекту Motion Creation.

Чому танцювати це здорово? Тому що це можливість відкрити нові в собі здібності та навички. Поринути в чарівний світ танцю. Пізнати себе і відкритися навколишнього світу. Танець - це універсальна мова тіла. Самий чесний і щирий. Танцюючі люди - щасливі. Вони здатні відчувати і відображати музику.

Такі танцювальні напрямки як хіп-хоп і брейкданс все більше набирають популярності серед молоді. І не дивно, адже це дуже вільні і барвисті танці. Насичені складними елементами і потужною динамікою. У шляху вивчення базових елементів і розвитку власного стилю людина проходить цілу трансформацію. Сильнішає фізично і розвиває соціальні навички. Почати танцювати можна в будь-якому віці. І чим раніше - тим краще.

Розклад занять:

 • ПОНЕДІЛОК:
  17.00; 18.00
 • ЧЕТВЕР:
  17.00; 18.00

Англiйська мова,
"Англійська з мамою"
Викладачі: Зінченко Юлія та Кущ Людмила

Уроки розроблені в ігровій формі з зануренням у мовне середовище, з використанням найкращої англійської дитячої музики, спрямовані на тренування великої та дрібної моторики. Заняття проходять разом з мамою, що дає дитині відчуття безпеки і комфорту.

Розклад занять:

Англiйська мова:

 • ПОНЕДIЛОК:
  РАНОК
  (діти 3-4 роки) - 10.00 : 10.30;
  (діти 4-6 років) - 10.00 : 11.00;
  ВЕЧІР
  (діти 3-4 роки) - 16.50 : 17.35;
  (діти 4-6 років) - 17.45 : 18.30
 • СЕРЕДА:
  Група 1 - (діти 6-8 років) - 16.00 : 16.50;
  Група 2 - (діти 8,5-12 років) - 17.00 : 17.50
 • ЧЕТВЕР:
  РАНОК
  (діти 3-4 роки) - 10.00 : 10.30;
  (діти 4-6 років) - 10.00 : 11.00;
  ВЕЧІР
  (діти 3-4 роки) - 16.50 : 17.35;
  (діти 4-6 років) - 17.45 : 18.30
 • П’ЯТНИЦЯ:
  Група 1 - (діти 6-8 років) 15.30 : 17.00;
  Група 2 - (діти 8,5-12 років) 17.05 : 18.35

"Англійська з мамою":

 • ПОНЕДIЛОК:
  (діти 2-4 роки) 10.00 : 10.30
 • СЕРЕДА:
  (діти 2-4 роки) 10.00 : 10.30

Шахи
Викладач: Кучерява Людмила

Від простого до загального будується спілкування дітей з шахами. Після загального знайомства з усіма фігурами, їх місця на дошці на ігровому полі залишається одна фігура і на її прикладі йде пояснення як ця фігура може ходити, хто її може захистити, а хто може напасти, а хто пройти повз ... і як ... і чому. Паралельно дітки згадують що таке вертикаль, діагональ, горизонталь, де в житті вони їх бачили. На прикладі тури розглядається ходи фігури, напад, захист, розмін. Далі детально розглядається як живеться слону на шахівниці, пішці, ферзі, королю. Коли черга доходить до коня, то дітки досить впевнено грають між собою у різні партії обмеженою кількістю фігур.

Основні ходи фігур освоєні - далі йде показ перетворення пішаків на останній горизонталі, взяття її «на проході», пояснення що є шах і що є мат, і що крім виграшу і програшу існують нічия, вічний шах і пат. На той момент, коли діткам пояснюється чому і для чого робиться рокіровка вони вже роблять спроби грати повним комплектом фігур.

Перед тим, як перейти до стратегії і тактики гри, дітки вчаться ставити мат в найпростіших закінченнях партій: лінійні мати двома турами, однією турою, ферзем, двома слонами; навчаються проводити пішака в ферзі, закінчувати партію нічиєю. Після такої підготовки, коли засвоєні ази, можна більш детально розповісти про план гри, про особливості ходів фігур, про зв'язки, подвійних ударах.

Так поступово дітки освоюють гру і до кінця навчального року вже можуть грати на повній дошці повну партію.

Завдання педагога - допомогти почати думати. У житті знадобиться. А шахи як навчальний посібник.

Розклад занять:

 • ВIВТОРОК:
  Школярі - 17.00
  Дошкільнята - 18.00

Уроки акторської майстерності
Викладач: Мельник Олександр Дмитрович

Діти 4-6 років - виховання колективної творчості. Творча дисципліна, Відчуття партнера. Розвиток творчої уяви (чарівне "якби" - я в запропонованих обставинах). Навики публічного виступу. Робота над драматичним твором, казкою (робота над тестом, віршами, пластикою).

Тривалість заняття 1 година з перервою.


Діти 7-10 років, діти 11-14 років - теорія драматичного та лялькового театру. Основи кіномистецтва. Сценічна мова. Художні читання. Органічне існування та виконання творів перед камерою. Основи театральної системи.

Створення театральних вистав. Зйомки короткометражного кіно.

Тривалість заняття 1,5 години з перервою.


Дорослих запрошуємо познайомитись з додатковою магічною професією. Відкрийте в собі нові можливості. Пізнайте себе. Станьте легким і пекучим. Навчіться втрачати своє обличчя, щоб натомість отримати змогу одягати безліч облич. Напустіть туману навколо себе, щоб ніхто не зміг вас розгадати і зашкодити вам. Життя гра. Живіть легко - граючи. Весь світ теар і люди в нім актори. Ваше завдання обрати роль щасливої людини.

Тривалість заняття 2 години з перервою.


Педагог - Мельник Олександр Дмитрович, артист вищої категорії. Двічі отримав вищу театральну освіту, закінчивши Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого: в 1989 році - як актор драматичного театру, а в 2003 - як режисер. В театрі працює з 2003 року.

Розклад наразі коригується. Пишіть бажані дні та час для вас. Давайте разом грати!

Йога для всіх!
Викладач: Ященко Юлія

Види фізичної роботи:

 • хатха - йога
 • йога для вагітних,
 • фітнес - йога,
 • йога-калланетик,
 • йога - терапія,
 • стретчинг,
 • бодіфлекс,
 • йога для дітей,
 • йога для мам з дітьми

Види роботи з психо-емоційною сферою:

 • йога-релакс,
 • йога - нідра,

Робота з диханням:

 • основи правильного дихання,
 • початкові техніки пранаям,
 • пранаями,
 • бодіфлекс,

Розклад занять:

 • ПОНЕДІЛОК:
  Ранок для дорослих: 9.00-10.00;
  Школярі - 16.00;
  Дошкільнята (від 4-х років) - 17.00
 • СЕРЕДА:
  Ранок для дорослих: 9.00-10.00;
  Школярі - 16.00;
  Дошкільнята (від 4-х років) - 17.00
 • ЧЕТВЕР:
  Школярі - 16.00;
  Дошкільнята (від 4-х років) - 17.00
 • П'ЯТНИЦЯ:
  Ранок для дорослих: 11.00-12.00;
  Школярі - 16.00;
  Дошкільнята (від 4-х років) - 17.00

Художня студія
Викладач: Яновська Ольга Анатоліївна.

Мовна і пальчикова гімнастика, завдання на розвиток дрібної моторики рук, сенсорики, ознайомлення з навколишнім світом, елементарний рахунок, розвиток мовлення, підготовка руки до письма, розвиток уваги і мислення, читання, лист, математика, логіка та розвиток пам’яті.

Младшая группа
(6-8лет)

В процессе обучения:

 • Основы рисунка.
 • Рисунок геометрических фигур.
 • Рисунки предметов быта.
 • Натюрморт.
 • Пейзажи.
 • Художественные коллажи.
 • Развитие у ребенка художественной фантазии.
 • Рисунок и музыка.
 • Скульптура.
 • Самодельные куклы.

Техники рисунка:

 • Карандаш.
 • Гуаш.
 • Акварель.
 • Пластилин.
 • Пластишка.

Средняя группа:
(9-12лет)

В процессе обучения:

 • Композиция рисунка.
 • Пейзаж.
 • Натюрморт.
 • Художественные коллажи.
 • Художественные фантазии
  (уроки будут проходить под
  музыкальное сопровождение).
 • Скульптура.
 • Тема: «Как спасти старые, но любимые куклы?»

Техники рисунка:

 • Карандаш.
 • Акварель.
 • Гуаш.
 • Акрил.
 • Пластилин.
 • Пластишка.
 • Лак.
 • Полимрная глина.

Старшая группа:
(13-16лет)

В процессе обучения:

 • Композиция рисунка.
 • Линейная перспектива. Перспектива. Горизонт.
 • Пейзаж.
 • Натюрморт.
 • Художественные коллажи.
 • Художественные фантазии
  (уроки будут проходить под
  музыкальное сопровождение).
 • Скульптура.
 • Мастеровые куклы.
 • «Как спасти старые куклы?»
 • Дизайн.
 • Портрет.
 • Рисунок с натуры.

Техники рисунка:

 • Карандаш.
 • Акварель.
 • Гуаш.
 • Акрил.
 • Пастель.
.

Индивидуальные занятия:

В процессе обучения:

 • Композиция рисунка.
 • Пейзаж.
 • Натюрморт.
 • Портрет.
 • Дизайн.
 • Мастеровые куклы.
 • Скульптура.
 • Рисунок с натуры.
 • Интерьер.
 • Экстерьер.
 • Перспектива.
 • Линейная перспектива.
 • Скульптура.

Техники рисунка:

 • Карандаш.
 • Акварель.
 • Пастель.
 • Гуаш.
 • Акрил.
 • Лак.
 • Полимерная глина.